Gogo Boy Barış, Parti Dansçıları, Go Go Boy, Gogo Dans Şov - In The van

Açıklama

Gogo Boy Barış Bulut’tan Erkek Dansçı Performansı.

Spor disiplini ve Dans aşkı. Belki de Barış Bulut’u dans ettiği 10 yıl boyunca binlerce partide bir dansçıdan sahne profesyoneline dönüştüren formül bu.

Bizler en heyecansız partilerin bile Barış Bulut’un sahne alması ile birlikte coşkulu çığlıklar eşliğinde nasıl bir yükselişe geçtiğine yüzlerce kez tanık olduk.

Görsel estetiği şovlarının merkezine koyan Barış’ın, Geceleri eğlenceyi kışkırtan bir dansçıyken formunu korumak adına tüm günlerini spora ayırması; fitness antrenörlüğünü de ona ikinci bir meslek olarak kazandırmış oldu. Ortaya çıkan bu profesyonel kombinasyon film sektörünün gözünden kaçmadı. Dönemsel olarak sinema, klip ve reklam projelerinde yer aldı.

1985 doğumlu Barış Bulut, 1.88m boyunda ve 96 kilo. Halen kendi işlettiği gece kulübünde dans şovlarına; “in the van” partileri ve etkinliklerinde büyük bir coşkuyla dans ve şov direktörlüğü yapmaya devam ediyor.

Gogo Boy Barış’ın 15 er dakikalık 2 ayrı set olarak 2 ayrı kostüm ile toplam 30 Dakikada sahnelediği Gogo Boy performansında; kostüm tercihi, parti sahibi ile gerçekleşecek ön görüşme sonrası belirlenebileceği gibi konsept içeriği belirtilerek bu seçim erkek dansçımıza da bırakılabilmektedir.

 

özel fiyatlandırma
ÖN BİLGİ

Goo Boy Barış’tan partilerinize özel dans performansları.

KISA DETAY
Gogo Boy
İstanbul TümüSon Eklenenler