Sol Electric Trio - Parti Müzikleri,Canlı Müzik Performans - In The Van

Açıklama

Sol Electric Trio, elktro keman’da Güneş Özgeç, saksafon’da Hülya Uysal ve elektro çello’da Nihan Demirkapı’dan oluşan muhteşem bir canlı performans triosu. Sahne performansları da müzik kariyerleri kadar göz kamaştırıcı. Ritme olan hakimiyetleri o kadar büyüleyici ki gecenin bir anında zaman ve mekan kavramımını yitirmenize neden olabiliyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuar’ından mezun olan 3 sıkı dost, 2014 yılında SOL ELECTRIC TRIO grubunu kurdu.

Sol Electric Trio’nun özel olarak hazırlanmış altyapılar üzerine sergiledikleri canlı performansları dans ve müzikten oluşan kareografileri ile ortaya büyüleyici bir sahne şovu çıkartıyor.

Grubumuz sahnede; Lounge, Akustik ve Electric Show olarak üç ayrı performans sergileyebiliyor. Tabiki performanslar organizasyonu içeriğine uygun olarak farklı şekillerde revize edilebiliyor. Farklı kostüm ve renk seçenekleri sunabiliyoruz.

SOL ELECTRIC SHOW: 3 ila 5 parçadan oluşan maksimum 15 dakika süren bir performans. Organizasyonun içeriğine gore en fazla 3 set (3x15dk) olarak sergilenebilir.

SOL ELECTRIC LOUNGE: Elektro enstümanlar ve elektronik altyapılar üstüne sunulan 45 dakikalık performanstır. Organizasyonun içeriğine göre en fazla 3 set (3x45dk) olarak sergilenebilir.

SOL ACOUSTIC: Sol Acoustic 60 dakika süren akustik enstrümanlarla sunulan performanstır. Organizasyonuzun içeriğine göre 2 set (2×45) olarak sergilenebilir

özel fiyatlandırma
ÖN BİLGİ

Sol Electric Trio; birbirinden yetenekli 3 kadın müzisyenin sergilediği; davetli karşılama ve Parti müziği öncesinde sıradışı ve büyüleyici bir elektro canlı müzik şovu.

KISA DETAY
Orkestra Grup
İstanbul TümüSon Eklenenler