Biz - in the van

PARTİNİ PLANLA / BÜTÇENİ GÖR

Türkiye’de bir ilk. In The Van’in yeni parti planlama hizmeti…

Parti hazırlık aşamasında Mekan, Hizmet, Ürün ve Konsept seçimlerinizi yaparken inthevan.org’ un Parti Planlama fonksiyonunu kullanarak tüm detaylara hakim olun . Profesyonel Ekibimizin destek ve  hizmetiyle size sadece davetlilerinizle eğlenmek kalsın.

 • “Parti Mekanları” ve “Parti Hizmetleri” sayfalarımızı inceleyerek soldaki filtreleme seçenekleri ile size uygun mekan ya da hizmetlere vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz
 • Ekstra hizmetimiz olan “Parti Konseptleri” kategorimizden partinize uygun temaları inceleyip özel konseptler bölümünden size uygun bir konsept seçebilirsiniz. Ya da düşündüğünüz temayı ekibimize ileterek sadece bu konsepte özel bir parti planlayabilirsiniz.
 • Mekan- Hizmet- Alışveriş ve Konsept kategorilerimizi inceleyip seçimlerinizi yaparak; mekan, hizmet ve ürünleri  “Planıma Ekle”  tuşu ile parti plan listenize ekleyip çıkartabilirsiniz
 • Parti Modunda Alışveriş kategorimizden partiniz için gerekli süsler, eğlencelik ürünler  ya da parti hediyeleri seçerek plan listenize ekleyip çıkartabilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz parti listenize son şeklini vermek ve örnek fiyatlandırma için ofisimize göndermeniz halinde Parti Planlama ekibimiz size geri dönüş sağlayacaktır. Tüm detaylar üzerinden tekrar parti planınız netleştirilip  bütçelendirilerek onayınıza sunulacaktır.
 • Parti Mekanınızı görüp son Parti Planını detayları ile onaylamanız halinde Parti Hizmet Sözleşmeniz karşılıklı imzalanacaktır ve bağlayıcı olacaktır.
 • Sözleşmenin Bağlayıcı olması ve Parti Organizasyonunuzun onaylanması için  genel organizasyon fiyatına oranlı kaporanızı yatırmanız yeterli olacaktır.

HOMEPARTY  “IN THE VAN”

2000 yılı Beyoğlu Rock Krallığı dönemi. Efsane Abdullah Sokak ve Bulutsuzluk Özlemi/ Nejat Yavaşoğulları’na ait renove binanın giriş katındaki minübüs kadar mekan.

Haymatlos, Balıkçıl, Abdullah Mekan isimleri ile kendine özel bir kitleye hizmet vermesine rağmen ” Beyoğlu’nun orjinal arka sokaklar dokusu” nedeniyle bu kitlenin devamlılığını sağlayamadı. Sen olsan bu sokağa ne için gelirsin ? Sorusunun tek yanıtı “ Parti varsa gelirim” oldu. Bu yanıt tesadüfen mixer kutusundan çıkan yandaki “Come Party In The Van”  retro kartpostalla birlikte  2004’te bu küçük ve şirin mekana yeni adını ” In The van”,  yeni ruhunu ” Homeparty” olarak verdi.

Mekan,  sadece parti sahibi ve davetlilerine özel parti konsepti ile İstanbul nezninde Türkiye’ye ilk defa “özel parti mekanı” kavramını getirdi.

Mekan kapatıp sadece dostları ile istediği müzikleri dinleme ve istediği içkileri içme fikri;  evdeki partilerde gürültü, şikayet, kırılan dökülen eşyalar vb. ortaya çıkan sıkıntılar; İstanbul kitlesinin bu minübüs kadar mekanı doldurup taşırmasına neden oldu. In The Van bu yoğun ilgiyi;  dj, müzisyen ve sanatçı dostlarının ev, işyeri, atölye gibi mekanlarını özel partilere hazırlayıp işleterek karşıladı.

Rumeli Han’daki Ressam Sema Bicik’in atölyesi In The Van C46; ezberleri bozan bir parti mekanı olarak In The Van’i bir üst boyuta taşıdı. Yine Rumeli Han’daki In The Van Fuaye,  In The Van C2 mekanları öncülüğünde, In The Van Parti kodu ile işletilen ; Cihangir’deki 17, Galata, Odakule, Cabare, Loft 18,  8 metre, Barba, Asmalı, Gemi, Ortaköy Teras, Seyrantepe EV , Event Levent, Retroda, Long, Tulip, Groove Up, Erosima , Kuledibi,Uskumruköy Country House ve adını sayamadığımız onlarca mekanda  In The Van Homeparty’ i sadece parti sahibi ve davetlilerine özel bir markaya dönüştürdü.

inthevan.org ;  yıllar içinde bu eğlenceli yolculukta bizimle birlikte olmaya devam eden ve bizleri güçlendiren Parti Kitlemize, Parti Planlarında daha hızlı, daha doğru ve daha isabetli çözümler sunmak adına yeniden tasarlanıp oluşturuldu. Şimdi birlikte planlayalım Siz sadece Partileyin. Tıpkı Eski Günlerdeki gibi.

 — ÖZCAN IŞIK,  In The Van Homeparty

MEDYA GALERİ

IN THE VAN' de PARTİ AVANTAJLARI

Eksik bilgiler, dayatılan menü ve hizmetler, net olmayan rakamlar, parti gecesi şapkadan çıkan tavşanlar. Daha partinizi planlarken baskı ve stres altında kalmayın. Bu belirsizlik ve kaygının yarattığı negatif tüm partiye sirayet edebilir. Parti Planlama hizmetimizle herşey gözünüzün önünde ve  kontrolünüzde. Partinizin nerede ? Nasıl ? Kimlerin hizmeti ile gerçekleşeceğini görün bilin ve seçin.Partinizin coşkusunu ve eğlencesini planlarken hissedin.

2000 Yılında başladığımız sadece kişi ve kurumlara özel parti mekanı ve parti organizasyonlarımızda gerçekleştirdiğimiz yüzlerce parti ile  eğlence dünyasına ” Özel Parti Mekanı”  kavramını kazandırdık.Arama motorlarında “Parti Mekanı” ya da “Parti Mekanları” yazmanız bizim bu özel eğlenceyi ne kadar ciddiye aldığımızı ve liderliğimizi referansları ile bilgilerinize sunacaktır

Dayatılarak değil gereksiniminize göre seçeceğiniz mekan ve ekstra parti hizmetlerini tüm detayları ile bilgi ve onayınıza sunarak  son 17 Yılı sadece parti üzerine odaklı In The Van Homeparty işletmesi ile her zaman olduğu gibi sadece Partileyin.

 • Sadece size ve davetlilerinize özel parti mekanı ve hizmetleri
 • Parti temanıza özel konseptler.
 • Size ait mekanlarda size özel parti hizmetleri .
 • Tahmini parti bütçenizi oluşturabileceğiniz ücretsiz parti planlama hizmeti
 • İster 10 ister 1000 kişilik partileriniz için alternatif yüzlerce seçenek.

TEŞEKKÜRLER IN THE VAN

OUR TEAM

+90-212-295-55-71
Özcan Işık
In The Van
+90-212-293-55-71
Leman Işık
Grafik Tasarım
+90-212-293-55-71
Lerzan Fidan
Konsept Parti & Tasarım
+90-212-293-55-71
Koray Duman
Ses & Işık
+90-212-293-55-71
Yasin Kirazcı
Güvenlik Md.
Barış Bulut
Dans Direktör