Parti Blog

29
Kas
partilere özel mekan kiralama hizmeti

Parti Mekanı Kiralama

  • admin
  • 0 Görüntüleme
  • 0 Comment
  • kiralık parti mekanı . parti mekanı kiralama .

Parti Mekanı Kiralama ;

In The Van 2000’li yılların başında ev partileri moduyla başlattığı Sadece parti sahibi ve davetlilerine özel mekan konsepti o kadar önemli bir boşluğu yakaladı ki  beraberinde “Parti Mekanı Kiralama”  ile  emlak sektöründe bile dikkat çeken bir hareket yarattı.  (Bakınız 15 Mart 2008 tarihli Emlak Kulisi röportajı)

Yalnız bu hizmet noktasında In The van Parti Mekanlarını bu kiralama hizmetinde farklı kılan en önemli nokta;  Sadece Partiyi mekanda gerçekleştirmekten öte partiyi başlangıcından bitişine kadar planlayıp kendi işlettiği mekanlarda kendi kadrolu personeli ile ağırlamasıydı. Bu In The Van Parti Mekanlarını sözde “emlakçı”ların gecelik olarak kiraladığı mekanlardan ayıran en önemli özellik olarak kendini gösterdi.

Parti mekanı Kiralama hizmetinin  partiyi yapan kişi ve davetlileri ağırlamak dışında  mülk sahibine olan yasal sorumlulukları da ciddi bir konu. Zira her parti ne yazık ki eğlence demek değil. Alkolün şişede durduğu gibi durmaması, Partiyi sadece müzik ve eğlence kültürü olarak içselleştirememiş bir kitlenin mekana verebileceği zararı basit bir kavganın da ötesine geçirebilecek adli sonuçlar doğurabilmektedir.

Parti ve Müzik denildiğinde Mekana, Müziğe ve Davetlilere gerekli Özeni ve Saygıyı göstermek Parti ve Eğlence kültürünün devamı için işletmeciler açısından şarttır..

Bu durumda müşteri referansının çok büyük önemi var. In The Van 2000’li yılların başından beri oluşturduğu Parti kitlesi ile yüzlerce mekanda gerçekleştirdiği binlerce partiyle hem müşteri kitlesinin kalitesini kanıtlamış hem de partinin en başından fişler çekilinceye kadar olan sürecinde mekanın güvenliğini ve fiziğini koruyarak bu özel hizmetin mekan sahipleri tarafından kabul görmesine büyük katkıda bulunmuştur.

Ne yazık ki “Parti Evi” kavramı emlak sektörü içinde , günlük çıkarları için gecelik çalışan ne idüğü belirsiz şahıslar tarafından neredeyse fuhuş ve uyuşturucu kullanımı ile bir tutulur duruma getirilmiş durumda. Zaman zaman Parti Villası kiralamak üzere görüşmek istediğimiz mülk sahiplerinin “parti organizasyon” kelimelerini duyduğunda gösterdiği tepkiler bu tip simsarların organizasyon sektörüne vermiş oldukları ağır bir yaranın ispatıdır.

Herkesin tabiki kendine göre bir eğlence anlayışı ve hakkı muhakkak vardır. Ama Parti ve Müzik denildiğinde Mekana, Müziğe ve Davetlilere gerekli Özeni ve Saygıyı göstermek Parti ve Eğlence kültürünün devamı için işletmeciler açısından şarttır.

 
Benzer Yazılar