Parti Blog

02
Mar

After Party Ne Demek

  • admin
  • 0 Görüntüleme
  • 0 Comment
  • after party ne demek .

After Party Ne Demek ?   Adından da anlaşılacağı gibi yurtdışı temalı bir eğlence hareketi olarak İstanbul gece hayatında vücut bulduktan sonra sosyal hayatımızda yerini aldı.

Bir kitap tanıtımından tutun da resim sergisi, herhangi bir açılış, toplantı, nikah, düğün gibi organize bir olayın kutlanmasının eğlenceli finali olarak tanımlayabiliriz.

Daha akşam saatlerinde biraz da protokol geçen bir atmosfer sonrası kasveti dağıtıp ortamı biraz daha samimi ve eğlenceli hale getirerek konuyu tatlıya bağlama partisi de diyebiliriz.

Etkinliğin geçtiği mekanda parti düzeni alınarak da “After Party ” moduna geçilebildiği gibi oluşturulan davetli listesi ile farklı bir mekanda da “After Party” yapılabilir. Burada In The Van olarak birebir eşleştiğimiz konu After Party mekanının sadece size ve davetlilerinize özel olması gerektiği.

After Party kitlesi kendine özel bir davetli grubu olduğu için hem ruh hali hem de etkinliğe özel olan kıyafet teması gidilen mekan ve oradaki mevcut kitle ile senkron olmayabilir. Özellikle  Nikah Sonrası Partiler de coşku yüksek olduğu için gidilen mekandaki mevcut kitlenin bu coşkuya dahil olma eğilimleri genellikle sıkıntı yaratır.

Bu nedenle In The Van olarak After Party kavramına; yılların verdiği parti mekanı tecrübemize dayanarak sadece size ve davetlilerinize özel olması şartını koyabiliriz. Mekan ve ekstra parti hizmetleri ile ilgili olarak parti planlama sayfamızda ekibimizin de desteği ile güzel bir beyin fırtınası yapma olanağınız mevcut.

İyi Eğlenceler, Süper Partiler.
Benzer Yazılar