Parti Blog

29
Kas

Bazı Parti Mekanları Vardır…

  • admin
  • 0 Görüntüleme
  • 0 Comment
  • Parti Mekanları .

Bazı Parti Mekanları Vardır, Partiyi Siz değil O yapar. Bir yılbaşı partisinde Murat Boz’un şoförü ” Abi bu gece ekstra bir sahne alsa “şu” kadar para alacaktı. Ama ben anlamadım burda böyle bir mekanda ne işi var” dediğinde sadece Murat Boz değil Parti mekanındaki diğer ünlüleri gördüğümüzde biz de gerçekten şaşırıp kalmıştık. Hani parti sahibi o gece gelecek davetlileri saysa bırakın parti mekanını kiralamayı alternatif olarak sunmazdık bile. Hayır kötü bir mekan mı ? Değil. Ama dediğimiz gibi davetli listesini gördüğümüzde eyvah biz ne yaptık ? Neden diğer mekanları önermedik diye biraz dövündük.

Bazı mekanlar vardır, partiyi siz değil o yapar. Nasıl bir ruhu ve enerjisi varsa onca sunulan alternatif arsından Parti Sahibi gider o mekanı kiralar. Beyoğlu Asmalı’daki In The Van Asmalı tam böyle bir Mekandı.

           Bir başka anı da :  In The Van; Asmalı’daki bu mekanı kiraladığında giriş katında biraz da pavyonik işletilen mekan sahipleri ” Ya siz şimdi buraya kimleri getireceksiniz ? Bizim müşteriler  merdivenlerde sigara molası veriyor. Bir rahatsızlık olmasın, sonradan bozuşmayalım ” diye inceden ayar vermeye çalıştıklarında personelimiz “sıkıntı olmaz”  yanıtını vermişti.
           O mekandaki partilerin olduğu bir gece giriş katının müşterileri mekanı boşaltmış In The Van Asmalı’dan çıkan ünlülerle selfie yarışına girmişlerdi. Abartmıyoruz mekan işletmecileri dahil. Biz uyarmak zorunda kalmıştık merdivenleri açmaları konusunda.
           Bu arada galeri bölümümüzde o gece partiye gelen ünlülerimizden bir kaç kare var. Normalde personelimizin parti alanında fotoğraf alması kesinlikle yasak  ama mekan dışındaki merdivenlerde halkın arasına kaynayıvermişler:).Benzer Yazılar