Parti Blog

09
Tem

Nikah Sonrası Parti Neden In The Van’de yapılır ?

  • admin
  • 0 Görüntüleme
  • 0 Comment
  • düğün sonrası eğlence . nikah sonrası eğlence . nikah sonrası parti .

Nikah Sonrası Parti neden in the van’de yapılır ?
1- Yeni jenerasyon evlilik eğlencesinin mekan kurgusu ilk olarak “in the van” işletmesi tarafından sadece bu konsepte özel oluşturulmuştur. Ne istediğinizi ve nasıl bir eğlence planladığınızı uzun ve zahmetli anlatımlara girmenize gerek kalmadan hızlı ve hazır olarak onayınıza sunan size uygun alternatifleri birlikte planlacağınız profesyonel parti ekibi.

2- “In The Van” farklı tasarım, lokasyon ve ergonomideki mekan seçenekleri ile gelin-damat ve davetlilerini tek bir mekana zorunlu kılmaz.

3- Farklı Dj alternatifleri ile en deep sound’lardan erik dallarına uzanan frekans yelpazesinde dans etmedik bir davetli bırakmaz

4- Davetli sayınıza göre uygun mekan alternatifleri sunar. Az sayıda davetlileriniz için büyük mekan maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız.

5- Davetli sayınıza göre oluşturulan finger food menüler, parmak atıştırmalar hem lezzetli hem pratik hem de ağır yemek masraflarına göre çok daha uygun bütçeli.

6- Personel farkı; kesmeyen bıçaklar, açılmayan, kapılar, park ederken, parktan çıkarken kısaca atılan her adımda gelin ve damada nefes aldırmayan bir meksikalı personel profili In The Van’de yok.

7- Uygun maliyetlerde ekstra hizmetler. Organizasyon kadromuzda bulunan dansçı, müzisyen ve şov ekiplerimizden uygun fiyatlarla ekstra etkinlikler.

8- Mekanın size ve davetlilerinize ait olduğu bilinciyle hareket eden ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz personel yaklaşımı.
Benzer Yazılar