Parti Blog

09
Mar
yeni gastronomi trendi pop up dinner

Pop Up Restaurant İstanbul

  • admin
  • 0 Görüntüleme
  • 0 Comment
  • pop up restaurant istanbul .

“Pop Up Restaurant İstanbul ” yazımızı son yıllarda ülkemizde İstanbul merkezli gastronomi trendine dönüşen Pop Up Dinner doğrultusunda klavyeye aldık.

Bu sayfaya ulaştığınıza göre Pop Up Restaurant hakkında tabiki bilginiz var. Biz bu içerikte uzun uzun pop up restaurant anlatmak yerine Lezzet ve Gastronomi konusunda kendisini aşmış olan Şeflerin Pop Up Dinner sunumlarına en hızlı nasıl ulaşabileceğiniz yönlendirmesini yapacağız.

Herhangi bir mekanda herhangi bir zamanda Özel şefler tarafından sunumu yapılan özel lezzetler için tek bir adres göstermeyeceğiz. Oxalis Pop Up İstanbul Şefleri Ekin Doğrusöz ve Oğuz Taktak’ın farklı mekanlarda farklı zamanlarda yapacakları sunumlardan haberdar olmak istemeniz yeterli.

Tabiki bu mekanlar size ait ev, işyeri ve farklı özel mülk alanları da olabilir. In The Van Party Catering farklı konseptlerde mekan alternatifleri sunabildiği gibi size ait mekanlarda Pop Up Dinner  davetler organize edebiliyor. Ayrıca size ait mekanlarda farklı ülkelerden farklı meslek gruplarından davetli gruplarımızı ağırlamak istemeniz halinde muhteşem lezzetler tadıp hem sosyal hem de maddi kazanç sağlamanız mümkün.Pop Up Dinner menüler ve daha detaylı bilgi için lütfen Pop Up Dinner sayfamızı inceleyin.
Benzer Yazılar