Ercüneyt Özdemir - Parti Müzikleri, Canlı Müzik Perfornansı- In The Van

Açıklama

Ercüneyt Özdemir; 90’ların sonunda Rock Krallığının hüküm sürdüğü Beyoğlu’nda Hayal Kahvesi, Mandala, Kemancı, Mojo,  sahnelerinde efsaneleşen Metopolis grubunun kurucusu ve vokalisti. Tüm sözleri ve müzikleri kendi üreten grup 2002 de çıkarttıkları Makine albümünden sonra kendi dünyasına çekildi.

2005’te Ercüneyt Özdemir, vokal olarak devam ettiği müzik yolculuğunda İndigo, Fishmind canlı müzik grupları ile yüzlerce sahne almaya devam ederken kendi kurduğu şirketi Jingle Factory ile reklam ve dizi müziklerine imza attı.  E8 adıyla bir albüm daha çıkardığı albümle birlikte  Canlı müzik performanslarında yüzlerce  mekan ve binlerce sahneden biriktirdiği ruhla adeta dinleyenleri kendinden geçirmeye devam ediyor.

“Uya” projesinde aranjör ve besteci olarak yer aldı. Eserleri, Haluk Levent, Barış Akarsu gibi sanatçıların albümlerinde yer aldı.

  • 2005’te solo çalışmalara başladı. Aranjörlüğünü Yıldıray Gürgen’in, yapımcılığını Hilmi Özer ve Yusuf Bazencir’in üstlendiği proje A1 etiketiyle yayınlanıyor.
  • Albümde tüm söz ve besteler yine Ercüneyt’e ait. Çalışmada “40 Kere”, “Duvar” gibi güçlü parçalar dikkat çekiyor. “Serseri Dünya”, “Kırbaç”, “Geceler” gibi hüzünlü parçalar çalışmaya esas rengini veriyor.
  • Albümün sürprizi daha önce “Makine” albümünde yer alan ve çok beğenilen “Gel Gör Beni” isimli parçanın 2008 versiyonu.. Düzenlemesini Cüneyt Karayalçın ve Ercüneyt Özdemir’in yaptığı bu elektronik çalışma “2 süper film birden” adlı sinema filminde de kullanılmıştı.

 

 

özel fiyatlandırma
ÖN BİLGİ

Ercüneyt Özdemir; özel parti ve organizasyonlarınızda canlı müzik performansı ile in the van parti mekanlarında.

KISA DETAY
Orkestra Grup
İstanbul TümüSon Eklenenler