Gogo Boy, Erkek Dansçı ,Parti Dansçıları, Go Go Boy, Gogo Dans Şov - In The van

Açıklama

Gogo Boy Erkek Dansçı.  Performansı.

Spor disiplini ve Dans aşkı.   Gogo Boy’larımızı dans ettiği 15 yıl boyunca binlerce partide bir dansçıdan sahne profesyoneline dönüştüren formül bu.

Bizler en heyecansız partilerin bile Gogo Boy’ların sahne alması ile birlikte coşkulu çığlıklar eşliğinde nasıl bir yükselişe geçtiğine yüzlerce kez tanık olduk.

Görsel estetiği şovlarının merkezine koyan Gogo Boy’ larımızın  geceleri eğlenceyi kışkırtan bir dansçıyken formunu korumak adına tüm günlerini spora ayırmaları ; fitness dünyasında da  ikinci bir meslek olarak bulunmalarını sağlıyor . Ortaya çıkan bu profesyonel kombinasyon film sektörünün gözünden kaçmadı. Dansçılarımız dönemsel olarak sinema, klip ve reklam projelerinde yer aldı.

Profesyonel Go Go Dansçılarımız İstanbul’un en ünlü gece kulüplerinde dans şovlarına; “in the van” partileri ve etkinliklerinde büyük bir coşkuyla dans ve şov direktörlüğü yapmaya devam ediyorlar.

Gogo Boy’lar’ın  15 er dakikalık 2 ayrı set olarak 2 ayrı kostüm ile toplam 30 Dakikada sahnelediği Gogo Boy performansında; kostüm tercihi, parti sahibi ile gerçekleşecek ön görüşme sonrası belirlenebileceği gibi konsept içeriği belirtilerek bu seçim erkek dansçımıza da bırakılabilmektedir.

 

özel fiyatlandırma
ÖN BİLGİ

Goo Boy , Erkek Dansçı’lardan partilerinize özel dans performansları.

KISA DETAY
Gogo Boy
İstanbul TümüSon Eklenenler