Parti Blog

30
Ağu

Kucak Dansı

  • admin
  • 0 Görüntüleme
  • 0 Comment
  • kucak Dansı .

Kucak Dansı , Avrupa ve Amerika’daki striptiz kulüplerinde Lap Dance olarak bilinen yetişkin eğlencesi. Dansçı Kadınların herhangi bir temas olmaksızın kulüp müşterilerini eğlendirmek için Diz ya da kucak bölgesine oturarak yaptıkları erotik danstır. Ülkemizde pavyon raconunda olduğu gibi sohbet etmek eğlenmek, içki içmek dışında taciz edici bir temas asla söz konusu değildir. Aksi durumda müşteri bazen nazik biçimde mukavemet durumunda ise zorla mekan dışına alınır. Para takma ritueli Kucak dans performansında da mevcut.

Özellikle Bekarlığa Veda Partilerinde erkek arkadaşların damada sürpriz organizasyonlarında tercih edilirken son zamanlarda Kadın Bekarlığa Partileri’de de misilleme olarak Gogo Boy Olarak bilinen erkek dansçılar tercih edilmeye başlandı.

Kucak Dansı, Lap Dance performansında unutulmaması gereken en önemli nokta ; konuyu cinsel olarak algılayıp dansçıyı taciz edecek bir alt çakra tepkisinde bulunmamaktır. Bu durumda konu ve organizasyon tamamen eğlence dışına çıkıp skandal sonuçlara neden olabilir.

Kısaca Kucak Dansı’nın  bir şov olduğunu bilecek algı ve iradeye sahip olarak  efendi ve medeni bir şekilde dahil olunabilecek bir eğlence diyebiliriz. Parti Dansçıları
Benzer Yazılar